Guess by Marciano GM00019 (74F) Banner
Guess by Marciano GM00019 (74F)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00019 (74F)
GM0001974F
Guess by Marciano   GM00019 74F braun verlaufendGlänzend Hell Pink
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
56 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
20 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm