Guess by Marciano GM00040 (59W) Banner
Guess by Marciano GM00040 (59W)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00040 (59W)
GM0004059W
Guess by Marciano   GM00040 59W blau verlaufendBeige/Monocolour
New Icon
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
53 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
18 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm