Guess by Marciano GM00038 (10W) Banner
Guess by Marciano GM00038 (10W)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00038 (10W)
GM0003810W
Guess by Marciano   GM00038 10W blau verlaufendGlänzendes Helle Ruthenium
New Icon
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
57 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
16 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm