Fila SFI118V (AAUX) Banner
Fila SFI118V (AAUX)
SFI118VAAUX
Mirrored
Fila   SFI118V AAUX SMOKE/MIRROR SILVERSHINY DARK GREY
-39 %
Nog 1 SFI118V op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 1 SFI118V op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 1 SFI118V op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 18 mei 2026:
bestel binnen 35 uren en 47 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
55 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
16 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm
SFI 118V Modelinformatie