Max & Co. MO0153 (52F) Banner
Max & Co. MO0153 (52F)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0153 (52F)
MO015352F
Max & Co.   MO0153 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Gewoonlijk gereed voor verzending in 2-3 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
52 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
20 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm