Harley-Davidson HD00033 (11A) Banner
Harley-Davidson HD00033 (11A)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Harley-Davidson   Caret Right Icon   HD00033 (11A)
HD0003311A
Harley-Davidson   HD00033 11A grauGlänzend Gunmetal
New Icon
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
58 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
16 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm