Guess GU50358 (052) Banner
Guess GU50358 (052)
GU50358052
Guess   GU50358 052 Dunkel Havanna
New Icon
Nog 1 GU50358 op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 1 GU50358 op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 1 GU50358 op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 15 mei 2026:
bestel binnen 12 uren en 37 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
52 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
16 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm