Guess GU00286 (21A) Banner
Guess GU00286 (21A)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00286 (21A)
GU0028621A
Guess   GU00286 21A grauGlänzend Weiss
New Icon
Gewoonlijk gereed voor verzending in 2-3 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
55 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
18 mm
Veerlengte
Veerlengte
130 mm