Guess by Marciano GM50062 (052) Banner
Guess by Marciano GM50062 (052)
GM50062052
Guess by Marciano   GM50062 052 Dunkel Havanna
New Icon
Gewoonlijk gereed voor verzending in 2-3 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
52 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
15 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm