Emilio Pucci EP0249 (66V) Banner
Emilio Pucci EP0249 (66V)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0249 (66V)
EP024966V
Emilio Pucci   EP0249 66V blauRot/Einfarbig
New Icon
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
54 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
17 mm
Veerlengte
Veerlengte
135 mm