Web Eyewear WE0397 (52V) Banner
Web Eyewear WE0397 (52V)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0397 (52V)
WE039752V
Web Eyewear   WE0397 52V blauDunkel Havanna
New Icon
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
54 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
18 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm