Web Eyewear WE0383 (26V) Banner
Web Eyewear WE0383 (26V)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0383 (26V)
WE038326V
Web Eyewear   WE0383 26V blauKristall
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
54 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
17 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm