Vogue Eyewear VJ2019 (25828F) Banner
Vogue Eyewear VJ2019 (25828F)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Vogue Eyewear   Caret Right Icon   VJ2019 (25828F)
VJ201925828F
Junior
Vogue Eyewear   VJ2019 25828F Blue Gradient GreyTransparent Light Blue
Nog 1 VJ2019 op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 1 VJ2019 op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 1 VJ2019 op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 18 mei 2026:
bestel binnen 42 uren en 28 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
48 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
17 mm
Veerlengte
Veerlengte
125 mm