Persol PO3351V (204) Banner
Persol PO3351V (204)
PO3351V204
Persol   PO3351V 204 Miele
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
52 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
21 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm
PO 3351V Modelinformatie
Maten & DetailsM/M
Glasbreedte50/52
Breedte van de neusbrug21/21
Lengte van de pootjes145/145
GeslachtDames en Heren
Type montuurVolle rand
Kleur montuurMiele
‌PO3351V/204 Bril
Dat een bril een fashionstatement is, weet u als klant van Edel-Optics natuurlijk als geen ander. Met dit sieraad bent u goed op weg en overtuigt u zowel op kantoor als in uw vrije tijd als stijlicoon. De PO3351V is in 2023 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De PO3351V kunt u bij ons in de onlineshop krijgen in de groten 50 mm, 52 mm. Als u uw maat niet precies weet, kunt u de zonnebril thuis proberen. Met onze gratis retourservice kunt u de bril gemakkelijk terugsturen als de maat toch niet goed blijkt. De PO3351V is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Persol collectie van 2022 en 2023 verkrijgbaar.
‌PO3351V/204 Bril