Persol PO2488V (1115) Banner
Persol PO2488V (1115)
PO2488V1115
Persol   PO2488V 1115 Gold
-57 %
Nog 1 PO2488V op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 1 PO2488V op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 1 PO2488V op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 26 mei 2026:
bestel binnen 32 uren en 30 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
48 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
19 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm
PO 2488V Modelinformatie
Maten & DetailsXS
Glasbreedte48
Breedte van de neusbrug19
Lengte van de pootjes140
GeslachtDames en Heren
Type montuurVolle rand
Kleur montuurGold
‌PO2488V/1115 Bril
Dat een bril een fashionstatement is, weet u als klant van Edel-Optics natuurlijk als geen ander. Met dit sieraad bent u goed op weg en overtuigt u zowel op kantoor als in uw vrije tijd als stijlicoon. Met de nieuwe Persol laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2021. De PO2488V kunt u bij ons in de onlineshop krijgen in de groten 48 mm, 51 mm. Als u uw maat niet precies weet, kunt u de zonnebril thuis proberen. Met onze gratis retourservice kunt u de bril gemakkelijk terugsturen als de maat toch niet goed blijkt. Een andere kleur zou eigenlijk beter bij uw favoriete outfit staan? Check ook de andere stijlen van der PO2488V in ons assortiment van 2020 en 2021 Persol.
‌PO2488V/1115 Bril