PLD 7040/S/PGC/MU Zonnebril
De PLD 7040/S is een fashionstatement waar niet altijd zon voor nodig is. Deze zonnebril geeft u altijd een zonnige uitstraling. Met de nieuwe
Polaroid laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2025. De PLD 7040/S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Polaroid collectie van 2024 en 2025 verkrijgbaar.
Krasvrij en sterk in materiaal en afwerking: deze
herenbril staat voor edel design en zelfbewustzijn. Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model. De
Quadraticvorm is vooral voor wat zachte gelaten een goede greep. De hoekige bril geeft een rond gezicht meer contour. De rechte zijkanten maken het gezicht optisch wat langer.
Kunststof is een zeer licht en flexibel materiaal. Het heeft een lange levensduur en biedt een hoog draagcomfort. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien. Gepolariseerde of „
Polarized" glazen, hier standaard gegeven, zijn gewone glazen ruimschoots gepasseerd. Door de speciale techniek worden irriterende lichtreflexen geminimaliseerd. Daardoor ziet u enorm scherp. Of het nu op straat is of op de piste, niet alleen de kleuren zijn intensiever, ze verhogen ook uw veiligheid.
Ook als deze
Polaroid op dit moment niet op voorraad is, loont het zich nu toch toe te slaan. Want de prijs is onverslaanbaar. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.