Adidas Originals OR0145 (52E) Banner
Adidas Originals OR0145 (52E)
OR014552E
Adidas Originals   OR0145 52E braunDunkel Havanna
New Icon
Nog 1 OR0145 op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 1 OR0145 op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 1 OR0145 op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 15 mei 2026:
bestel binnen 14 uren en 34 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
55 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
17 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm