Max & Co. MO5217 (052) Banner
Max & Co. MO5217 (052)
MO5217052
Max & Co.   MO5217 052 Dunkel Havanna
New Icon
Nog 1 MO5217 op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 1 MO5217 op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 1 MO5217 op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 15 mei 2026:
bestel binnen 14 uren en 26 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
50 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
19 mm
Veerlengte
Veerlengte
135 mm
MO 5217 Modelinformatie
Maten & DetailsS/M
Glasbreedte50/52
Breedte van de neusbrug19/19
Lengte van de pootjes135/135
GeslachtDames
Kleur montuurDunkel Havanna
‌MO5217/052 Bril
Dat een bril een fashionstatement is, weet u als klant van Edel-Optics natuurlijk als geen ander. Met dit sieraad bent u goed op weg en overtuigt u zowel op kantoor als in uw vrije tijd als stijlicoon. De MO5217 is in 2026 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. MO5217 is verkrijgbaar in 50 mm, 52 mm. Met het retourlabel dat we u beschikbaar kunnen stellen, kunt u uw bril altijd kosteloos terugsturen als deze niet past of bevalt.
‌MO5217/052 Bril