Guess GU00294 (52F) Banner
Guess GU00294 (52F)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (52F)
GU0029452F
Guess   GU00294 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Nog 1 GU00294 op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 1 GU00294 op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 1 GU00294 op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 18 mei 2026:
bestel binnen 39 uren en 45 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
52 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
18 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm