Guess GU00287 (90W) Banner
Guess GU00287 (90W)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00287 (90W)
GU0028790W
Guess   GU00287 90W blau verlaufendGlänzend Blau
New Icon
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
53 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
21 mm
Veerlengte
Veerlengte
130 mm