Guess GU00283 (57F) Banner
Guess GU00283 (57F)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00283 (57F)
GU0028357F
Guess   GU00283 57F braun verlaufendGlänzend Beige
New Icon
Nog 3 GU00283 op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 3 GU00283 op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 3 GU00283 op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 18 mei 2026:
bestel binnen 40 uren en 40 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
57 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
19 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm