Guess GU00280 (52F) Banner
Guess GU00280 (52F)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00280 (52F)
GU0028052F
Guess   GU00280 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
57 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
18 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm