Guess by Marciano GM00014 (52F) Banner
Guess by Marciano GM00014 (52F)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00014 (52F)
GM0001452F
Guess by Marciano   GM00014 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Gewoonlijk gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
Glasbreedte
Glasbreedte
56 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
19 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm