De DRX-2010 is een fashionstatement waar niet altijd zon voor nodig is. Deze zonnebril geeft u altijd een zonnige uitstraling. Met de nieuwe
DITA laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2024. De DRX-2010 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van DITA collectie van 2026 en 2024 verkrijgbaar.
Het frame uit
metaal is bijzonder licht en daardoor zeer comfortabel om te dragen. Het is robuust en elegant tegelijk. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien.
Het model is op voorraad. Als u nu besteld met de ‘Express verzendoptie’, dan kunnen we u het tijdstip van leveren zo goed als garanderen. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de DRX-2010 niet eens in de uitverkoop.